LIDDEL, Duncan. Operum omnium Iatro-galenicorum,... - Lot 33 - Chayette & Cheval

Lot 33
Estimation :
200 - 200 EUR
LIDDEL, Duncan. Operum omnium Iatro-galenicorum, ex intimis artis Medicae adytis, & penetralibus erutorum. Tomus Vinvs…. Operâ & studio Lvdovici Serrani D. Medici Lugdunensis…, Lyon (Antoine Chard), 1624. In-4°, reliure postérieure, (probablement 18e siècle), p. de titres en noir et rouge, pp. [viii] + 473 + 308 + [xxiv].